Konference PODKLADNÍ VRSTVY A PODLOŽÍ VOZOVEK

Konference PODKLADNÍ VRSTVY A PODLOŽÍ VOZOVEK

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ NA KONFERENCI KE DNI 16. 11. 2016

Č. Organizace Příjmení, jméno, titul
1 ALGEO TEST s.r.o. Vokál Aleš
2 ALGEO TEST s.r.o. Vokál Jakub
3 ALPINE Bau CZ a.s. Bogda Jan
4 ALPINE Bau CZ a.s. Bohatý Václav, Ing.
5 ALPINE Bau CZ a.s. Černík Petr, Ing.
6 ALPINE Bau CZ a.s. Drkoš Jaromír, Ing.
7 ALPINE Bau CZ a.s. Dvořák Radim, Ing.
8 ALPINE Bau CZ a.s. Hříbek Michal, Ing.
9 ALPINE Bau CZ a.s. Jaďuď Zdeněk, Ing.
10 ALPINE Bau CZ a.s. Jonák David
11 ALPINE Bau CZ a.s. Kozubík Marian
12 ALPINE Bau CZ a.s. Kříž Petr, Ing.
13 ALPINE Bau CZ a.s. Kubáček Petr
14 ALPINE Bau CZ a.s. Mikel Josef
15 ALPINE Bau CZ a.s. Nosálek Matěj
16 ALPINE Bau CZ a.s. Plešek Robert, Ing.
17 ALPINE Bau CZ a.s. Pristach Peter
18 ALPINE Bau CZ a.s. Procházka Lukáš
19 ALPINE Bau CZ a.s. Švábenský Ondřej, Ing.
20 ALPINE Bau CZ a.s. Zembol Radim, Ing.
21 Atelier PROMIKA s.r.o. Býšek Josef, Ing.
22 Atelier PROMIKA s.r.o. Jeřábek Petr, Ing.
23 Atelier PROMIKA s.r.o. Macek Petr, Ing.
24 AŽD Praha s.r.o. Prokop Jan, Ing.
25 AŽD Praha s.r.o. Šulc Michal, Ing.
26 Balcar spol. s r.o. Mervart Ivan, Ing.
27 CIUR a.s. Buráň František, Ing.
28 COLAS CZ, a.s. Kašpárek Miloš, Ing.
29 COLAS CZ, a.s. Komenda Radek, Ing.
30 COLAS CZ, a.s. Miloševský Martin, Ing.
31 COLAS CZ, a.s. Orct Lukáš
32 COLAS CZ, a.s. Pelikán Pavel, Ing.
33 COLAS CZ, a.s. Sviták Martin, Ing.
34 COLAS CZ, a.s. Těžký Lukáš, Ing
35 COLAS CZ, a.s. Zrůstová Miloslava
36 CS-BETON s.r.o. Hrabovszki Jiří, Ing.
37 Česká silniční společnost
38 Česká silniční společnost
39 ČNES dopravní stavby, a.s. Kunc Tomáš
40 ČNES dopravní stavby, a.s. Šíma Jindřich
41 ČNES dopravní stavby, a.s. Štika Jindřich, Ing.
42 ČNES dopravní stavby, a.s. Ungr František
43 ČNES dopravní stavby, a.s. Zápotočný Vít
44 ČVUT v Praze, Stavební fakulta Šedina Jakub, Ing.
45 ČVUT v Praze, Stavební fakulta Valentin Jan, Ing., Ph.D.
46 DIPONT s.r.o. Rosík Jan, Ing.
47 Dopravoprojekt Brno a.s. Dohnalová Olga, Ing.
48 Dopravoprojekt Brno a.s. Mikulášková Jana, Ing.
49 Dopravoprojekt Brno a.s. Šmíd Radovan, Ing.
50 EMEXKON s.r.o. Sekerák Robert
51 EMEXKON s.r.o. Žďárský Zdeněk, Ing.
52 ESLAB, spol. s r.o. Hošek Martin
53 ESLAB, spol. s r.o. Martschini Marta
54 ESLAB, spol. s r.o. Martschini Petr
55 EUROVIA CS, a.s. Antoš Jiří
56 EUROVIA CS, a.s. Bešťák Leoš, Ing.
57 EUROVIA CS, a.s. Čermák Jan, Ing.
58 EUROVIA CS, a.s. Doksanský Jiří
59 EUROVIA CS, a.s. Haluska Ondřej
60 EUROVIA CS, a.s. Hamšík Petr
61 EUROVIA CS, a.s. Holinka Jan
62 EUROVIA CS, a.s. Jirouš Jaroslav
63 EUROVIA CS, a.s. Kabele Ivan
64 EUROVIA CS, a.s. Konečný Petr, Ing.
65 EUROVIA CS, a.s. Kováč Daniel, Ing.
66 EUROVIA CS, a.s. Málek Jan, Ing.
67 EUROVIA CS, a.s. Novotný Petr
68 EUROVIA CS, a.s. Pecháček Josef, Ing.
69 EUROVIA CS, a.s. Pokorný Stanislav, Ing.
70 EUROVIA CS, a.s. Spurný Zdeněk
71 EUROVIA CS, a.s. Ševčík Tomáš
72 EUROVIA CS, a.s. Šíma Jakub, Ing.
73 EUROVIA CS, a.s. Vácha Vladimír, Ing.
74 EUROVIA Services, s.r.o. Bureš Petr, Ing.
75 EUROVIA Services, s.r.o. Drga Zdeněk
76 EUROVIA Services, s.r.o. Fójcik Tomáš, Ing.
77 EUROVIA Services, s.r.o. Hrad Jiří, Ing.
78 EUROVIA Services, s.r.o. Otrusina Michal, Ing.
79 EUROVIA Services, s.r.o. Rosner Martin
80 EUROVIA Services, s.r.o. Římský Kamil
81 EUROVIA Services, s.r.o. Tůma Michal, Ing.
82 GEOSTAR, spol. s r.o. Hauser Jaroslav, Ing., CSc.
83 HBH Projekt spol s.r.o. Drábek Miloš, Ing.
84 HBH Projekt spol s.r.o. Hanáček Marek
85 HBH Projekt spol s.r.o. Jasek Petr, Ing.
86 HBH Projekt spol s.r.o. Kruťa Martin, Ing.
87 HBH Projekt spol s.r.o. Kubalová Šárka, Ing.
88 HBH Projekt spol s.r.o. Přasličák Roman, Ing.
89 HBH Projekt spol s.r.o. Šaršon Otakar
90 HBH Projekt spol s.r.o. Šindel Radek, Ing.
91 HBH Projekt spol s.r.o. Trčka Tomáš, Ing.
92 Informační centrum ČKAIT s.r.o.
93 Ing. Ivan Šír, projektování dopravních staveb a.s. Erben Jakub, Ing.
94 Ing. Ivan Šír, projektování dopravních staveb a.s. Laš Karel, Bc.
95 Ing. Mgr. Radka Kalbáčová Kalbáčová Radka, Ing. Mgr.
96 Ing. Tomáš Petr Petr Tomáš, Ing.
97 Institut pro testování a certifikaci, a.s. Pšenka Radim, Ing.
98 Institut pro testování a certifikaci, a.s. Růžička Jiří, Ing.
99 Institut pro testování a certifikaci, a.s. Škrabal Radek
100 Kámen a písek, spol. s r.o. Došek Roman, Ing.
101 Kámen a písek, spol. s r.o. Dvořák Karel
102 Kámen a písek, spol. s r.o. Dvořák Tomáš
103 Kámen a písek, spol. s r.o. Fučík Pavel, Ing.
104 Kámen a písek, spol. s r.o. Jakubec Jaroslav
105 Kámen a písek, spol. s r.o. Konopáč Miroslav, Ing.
106 Kámen a písek, spol. s r.o. Majer Zdeněk, Ing.
107 Kámen a písek, spol. s r.o. Podhorská Veronika
108 Kámen a písek, spol. s r.o. Sklář Miroslav
109 KARETA s.r.o. Němec Jan, Ing.
110 KONSTRUKCE Media, s.r.o.
111 KONSTRUKCE Media, s.r.o.
112 M - SILNICE a.s. Hanš Otto, Ing.
113 M - SILNICE a.s. Měchura Tomáš, Ing.
114 M - SILNICE a.s. Pácal Jan
115 MADOS MT s. r. o. Kaplan Miloš
116 MADOS MT s. r. o. Mazura Marek
117 MADOS MT s. r. o. Pelc Lukáš
118 Miroslav Karas Rucki Radomír, Ing.
119 NOVÁK & PARTNER, s.r.o. Dušek Zdeněk, Ing.
120 NOVÁK & PARTNER, s.r.o. Erbanová Petra, Ing.
121 NOVÁK & PARTNER, s.r.o. Máša Martin, Ing.
122 OAT, s.r.o Hvízdal Jaroslav, Ing.
123 OHL ŽS, a.s. Janíková Marcela, Ing.
124 PK OSSENDORF s.r.o. Loskot Petr, Ing.
125 PK OSSENDORF s.r.o. Smrž Jiří, Ing.
126 Pontex, spol. s r. o. Hrdina Pavel, Ing
127 Porr a.s. Kokeš Radim
128 Porr a.s. Loveček Daniel
129 Porr a.s. Mutl David
130 Porr a.s. Pešek Jan, Ing.
131 Porr a.s. Staník Pavel
132 Porr a.s. Vaculík Jan
133 Porr a.s. Vavro Ladislav
134 Porr a.s. Zuzaník Vítězslav
135 PRAGOPROJEKT, a.s. Kopecký Radek, Ing.
136 PRAGOPROJEKT, a.s. Šperl Filip, Ing.
137 Ředitelství silnic a dálnic ČR Hlavatý Jiří, Ing., Ph.D.
138 Ředitelství silnic a dálnic ČR Klusáková Hana, Mgr.
139 Ředitelství silnic a dálnic ČR Legut Dana, Ing.
140 Ředitelství silnic a dálnic ČR Sochorek Aleš, Ing.
141 Ředitelství silnic a dálnic ČR Sotorníková Renata, RNDr.
142 Ředitelství silnic a dálnic ČR Škrabka Jiří, Ing.
143 Ředitelství silnic a dálnic ČR Zitka Patrik, Ing.
144 SAINT-GOBAIN ADFORS s.r.o. Bohuš Štěpán, Ing.
145 SAT s.r.o. Jambor Petr
146 SAT s.r.o. Kudlička Radek
147 SAT s.r.o. Skýva Lukáš
148 SHB, akciová společnost Řehulka Hubert, Ing.
149 SHB, akciová společnost Trčková Zdeňka, Ing.
150 SILMOS-Q s.r.o. Dušek Ivo, Ing.
151 Skanska a.s. Báča Jan
152 Skanska a.s. Biloš Jan
153 Skanska a.s. Brilla Michal
154 Skanska a.s. Brumek Pavel, Ing.
155 Skanska a.s. Březina Petr, Ing.
156 Skanska a.s. Březinová Jana
157 Skanska a.s. Čuba Petr, Ing.
158 Skanska a.s. Danek Radim, Ing.
159 Skanska a.s. Felkl Martin
160 Skanska a.s. Floder Michal, Ing.
161 Skanska a.s. Gulejová Jarmila
162 Skanska a.s. Hájek Ondřej, Ing.
163 Skanska a.s. Holec Pavel
164 Skanska a.s. Houška Daniel, Ing.
165 Skanska a.s. Hraj Stanislav
166 Skanska a.s. Jankovcová Andrea
167 Skanska a.s. Kafuněk Karel
168 Skanska a.s. Koláček Lukáš
169 Skanska a.s. Kučera Jiří, Ing.
170 Skanska a.s. Malaska Martin, Ing.
171 Skanska a.s. Peter Jiří
172 Skanska a.s. Radová Marcela
173 Skanska a.s. Rokosová Daniela, Ing.
174 Skanska a.s. Rozehnal Arnold
175 Skanska a.s. Říhošek Aleš, Ing.
176 Skanska a.s. Simon Miloš
177 Skanska a.s. Smatanová Tereza
178 Skanska a.s. Soják Jiří, Ing.
179 Skanska a.s. Sotolář Petr
180 Skanska a.s. Struska Svatopluk
181 Skanska a.s. Střílka Pavel
182 Skanska a.s. Surovec Tomáš
183 Skanska a.s. Škrhák Radovan
184 Skanska a.s. Tauvinklová Gabriela
185 Skanska a.s. Uhířová Marcela
186 Skanska a.s. Vícha Petr, Ing.
187 Skanska a.s. Vinklárek Jiří, Jiří.
188 Skanska a.s. Vlček Václav
189 Skanska a.s. Zabloudil Petr, Ing.
190 Skanska a.s. Ziegler Miroslav, Ing.
191 Skanska a.s. Železný Jiří
192 SQZ, s.r.o. David Jan, Ing.
193 SQZ, s.r.o. Gulej Martin
194 SQZ, s.r.o. Holá Blanka
195 SQZ, s.r.o. Mazurová Pavlína, Ing.
196 SQZ, s.r.o. Sebera Tomáš
197 SQZ, s.r.o. Šeda Václav
198 Státní fond dopravní infrastruktury Houšťová Jitka, Ing., MBA
199 Státní fond dopravní infrastruktury Hýzlová Miroslava, Ing.
200 STRABAG a.s. Cingroš Jiří, Ing.
201 STRABAG a.s. Dušek Jan, Ing.
202 STRABAG a.s. Foltýn Václav, Ing.
203 STRABAG a.s. Krejčová Marie
204 STRABAG a.s. Miklíková Daniela, Ing.
205 STRABAG a.s. Zvěřina Pavel, Ing.
206 STU v Bratislavě, Stavebná fakulta Bačová Katarína, Doc. Ing., Ph.D.
207 SUDOP PRAHA a.s. Ježek Lukáš, Ing.
208 SWIETELSKY stavební s.r.o. Brůžek Pavel, Ing.
209 SWIETELSKY stavební s.r.o. Čížek Petr, Ing.
210 SWIETELSKY stavební s.r.o. Chodil Martin
211 SWIETELSKY stavební s.r.o. Jurtík Dušan
212 SWIETELSKY stavební s.r.o. Malínek Jiří, Ing.
213 SWIETELSKY stavební s.r.o. Pěkný Mojmír, Ing.
214 SWIETELSKY stavební s.r.o. Resl Jaroslav, Ing.
215 SWIETELSKY stavební s.r.o. Vyhlídal Petr, Ing.
216 Technické služby města Liberce a.s. Stanický Pavel
217 Technické služby města Liberce a.s. Vlček Tomáš
218 Technické služby města Liberce a.s. Vondráček Jan, Bc.
219 Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. Gembická Blanka
220 TPA ČR, s.r.o Adamčíková Petra
221 TPA ČR, s.r.o Berkovec Jiří
222 TPA ČR, s.r.o Brabec Martin, Ing.
223 TPA ČR, s.r.o Frydryšek Aleš
224 TPA ČR, s.r.o Hajdaj Vladan
225 TPA ČR, s.r.o Hricová Šárka
226 TPA ČR, s.r.o Maršálek Jan, Ing.
227 TPA ČR, s.r.o Mašek Ondřej, Ing.
228 TPA ČR, s.r.o Němec Jiří
229 TPA ČR, s.r.o Novák Michael, DiS.
230 TPA ČR, s.r.o Pchálková Vladimíra, Ing.
231 TPA ČR, s.r.o Pospíšil Radek
232 TPA ČR, s.r.o Routa Miloš, Ing.
233 TPA ČR, s.r.o Růžičková Kateřina
234 TPA ČR, s.r.o Rys Josef
235 TPA ČR, s.r.o Řehák Jan, Ing.
236 TPA ČR, s.r.o Schandl Pavel
237 TPA ČR, s.r.o Sláma Pavel, Ing.
238 TPA ČR, s.r.o Sýkora Jan
239 TPA ČR, s.r.o Štrob Roman, Ing.
240 TPA ČR, s.r.o Vítámvás Luboš
241 TPA ČR, s.r.o Vrba Pavel, Mgr.
242 TPA ČR, s.r.o. Havelka Jaroslav, Ing.
243 TPA Spoločnosť pre zabezpečenie kvality a inovácie s.r.o. Boros Zsolt, Dipl. Ing.
244 TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a. s. Džupin Marek, Mgr.
245 TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a. s. Pyszko Bohdan, Ing.
246 TSK hl.m. Prahy Holasová Jana, DiS.
247 TSK hl.m. Prahy Hronová Zuzana, Ing.
248 UNIGEO a.s. Smetanová Lenka, Ing.
249 Vápenka Vitošov s.r.o. Vašíček Viktor, Ing.
250 ViaDesigne s.r.o. Balcar Pavel, Ing.
251 ViaDesigne s.r.o. Stöhr Martin, Ing.
252 VPÚ DECO PRAHA a.s. Axmanová Pavla, Ing.
253 VPÚ DECO PRAHA a.s. Čech Petr, Ing.
254 VPÚ DECO PRAHA a.s. Hrachovec Jan, Ing.
255 VPÚ DECO PRAHA a.s. Pacák Petr, Ing.
256 VUIS-CESTY, spol. s r. o. Loveček Zdeněk, Ing., CSc.
257 VUIS-CESTY, spol. s r. o. Polakovič Ľubomír, Ing., CSc.
258 VUT v Brně, FAST Stehlík Dušan, Ing., Ph.D.
259 Birnbaumová Marie, Ing.
260 Fiedler Jiří, Ing.
261 Kuchta Vladimír, Ing., CSc.
262 Tarcala Jaroslav, Ing.
263 Uxa René, Ing.
264 Zajíček Jan, Ing.