Konference PODKLADNÍ VRSTVY A PODLOŽÍ VOZOVEK

Konference PODKLADNÍ VRSTVY A PODLOŽÍ VOZOVEK

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ NA KONFERENCI KE DNI 28. 11. 2018

Organizace Jméno
1. Alpine Bau CZ a.s. Jan Bogda
2. Alpine Bau CZ a.s. Ing. Jaromír Drkoš
3. Alpine Bau CZ a.s. Ing. Michal Hříbek
4. Alpine Bau CZ a.s. Ing. Zdeněk Jaďuď
5. Alpine Bau CZ a.s. Radim Zembol
6. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Petr Macek
7. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Robin Pešek
8. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Petr Peštál
9. Atelier PROMIKA s.r.o. Ing. Tomáš Roztočil
10. AŽD Praha s.r.o. Ing. Michal Šulc
11. Balcar spol. s.r.o. Jaroslav Balcar
12. Balcar spol. s.r.o. Ing. Anna Balcarová
13. Balcar spol. s.r.o. Stanislav Kubeš
14. Balcar spol. s.r.o. Josef Kutílek, DiS.
15. Balcar spol. s.r.o. Ing. Ivan Mervart
16. Balcar spol. s.r.o. Jakub Šrámek, DiS.
17. Brněnské komunikace, a.s Ing. Klára Snopková
18. Brněnské komunikace, a.s. Petr Bauer
19. Brněnské komunikace, a.s. Ilona Cahová
20. Brněnské komunikace, a.s. Ing. Michal Hlavoň
21. Brněnské komunikace, a.s. Ing. Petr Ovesný
22. Centrum dopravního výzkumu, v.v.i. Václav Kolář
23. Centrum dopravního výzkumu, v.v.i. Ing. Tomáš Macan
24. CIUR a.s. Ing. František Buráň
25. COLAS CZ, a.s. Ing. Dalibor Beneš, Ph.D.
26. COLAS CZ, a.s. Ing. Miloš Kašpárek
27. COLAS CZ, a.s. Ing. Radek Komenda
28. COLAS CZ, a.s. Ing. Martin Miloševský
29. COLAS CZ, a.s. Ondřej Novák
30. COLAS CZ, a.s. Ing. Pavel Pelikán
31. COLAS CZ, a.s. Bc. Filip Řezník
32. COLAS CZ, a.s. Ing. Martin Sviták
33. COLAS CZ, a.s. Ing. Lukáš Těžký
34. Dopravoprojekt Brno a.s. Ing. Petr Janák
35. ESLAB, spol.s r.o. Ing. František Babka
36. ESLAB, spol.s r.o. Milan Beck, DiS.
37. ESLAB, spol.s r.o. Martin Hošek
38. ESLAB, spol.s r.o. Jiří Kapin
39. ESLAB, spol.s r.o. Petr Martschini
40. EUROVIA CS, a.s. Ing. Leoš Bešťák
41. EUROVIA CS, a.s. Pavel Janeček
42. EUROVIA CS, a.s. Ing. Michal Jůn
43. EUROVIA CS, a.s. Jan Klepal
44. EUROVIA CS, a.s. Ing. Petr Konečný
45. EUROVIA CS, a.s. Milan Siman
46. EUROVIA CS, a.s. Zdeněk Spurný
47. EUROVIA CS, a.s. Bc. Ondřej Štochl
48. EUROVIA CS, a.s. Ing. Václav Tomášek
49. EUROVIA CS, a.s. Ing. Petr Vobořil
50. EUROVIA Services, s. r. o. Slavomír Cucyk
51. EUROVIA Services, s. r. o. Ing. Jakub Friček
52. EUROVIA Services, s. r. o. Ing. Martina Kostková
53. EUROVIA Services, s. r. o. Ing. Tomáš Koudelka
54. EUROVIA Services, s. r. o. Tomáš Mery
55. EUROVIA Services, s. r. o. Bc. Marek Nekola
56. EUROVIA Services, s. r. o. Ing. Roman Novotný
57. EUROVIA Services, s. r. o. Ing. Jakub Šedina
58. EXACT ING, s.r.o. Ing. Pavel Ševčík
59. GEOSTAR, spol. s r.o. Ing. Jaroslav Hauser, CSc.
60. HBH Projekt spol. s.r.o. Bc. Iveta Bailová
61. HBH Projekt spol. s.r.o. Václav Bedna
62. HBH Projekt spol. s.r.o. Marek Hanáček
63. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Petr Jasek
64. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Martin Kruťa
65. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Šárka Kubalová
66. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Marcela Kubíčková
67. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Zdeněk Marek
68. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Petra Pospíšilová, Ph.D.
69. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Roman Prasličák
70. HBH Projekt spol. s.r.o. Ing. Tomáš Trčka
71. Hlavní město Praha - Magistrát hlavního města Prahy Jakub Mezek
72. Hlavní město Praha - Magistrát hlavního města Prahy Bc. Jindřich Pulda
73. Hlavní město Praha - Magistrát hlavního města Prahy Ing. Pavel Šustr
74. Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. Richard Čapek
75. Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. Josef Gärtner
76. Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. Lukáš Orct
77. Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. Ing. Lukáš Vondra
78. Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. David Zlesák
79. IMOS Brno a.s. Mgr. Jiří Krésa
80. IMOS Brno a.s. Ing. Vlastimil Suchyňa
81. INFRAM a.s. Ing. Magda Herudková
82. Ing. Petr Doležel Ing. Michal Doležel
83. Ing. Petr Doležel Barbora Hilšerová
84. Ing. Tomáš Petr Ing. Tomáš Petr
85. Ing. Vladislav Škvrna Ing. Vladislav Škvrna
86. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Ing. Radim Pšenka
87. Institut pro testování a certifikaci, a.s. Ing. Jiří Růžička
88. Jihočeský kraj Bc. Alena Frdlíková
89. Jihočeský kraj Jiří Letovský
90. Jihočeský kraj Ing. Tereza Nováková
91. Jihočeský kraj Ing. Zdeňka Szczotková
92. Jihočeský kraj Mgr. Martin Ujhelyi
93. JUTA a.s. Ing. Jan Valášek
94. JUTA a.s. Tadeáš Zýka, DiS.
95. Kámen a písek, spol. s r.o. Ing. Roman Došek
96. Kámen a písek, spol. s r.o. Ing. Pavel Fučík
97. Kámen a písek, spol. s r.o. Veronika Podhorská
98. KÁMEN Zbraslav, a.s.. Ing. Karel Malý
99. KARETA s.r.o. Ing. Jan Němec
100. KONSTRUKCE Media, s. r. o. Igor Vach
101. Lesy České republiky, s.p. Ing. Martin Urbanec
102. M - SILNICE a.s. Jan Biloš
103. M - SILNICE a.s. Bc. Jan Dechet
104. M - SILNICE a.s. Ing. Pavel Fidranský
105. M - SILNICE a.s. Michal Horák
106. M - SILNICE a.s. David Jaroš
107. M - SILNICE a.s. Bc. Lukáš Jurníček
108. M - SILNICE a.s. Martin Kirsch
109. M - SILNICE a.s. David Koláček
110. M - SILNICE a.s. Zdeněk Modlitba
111. M - SILNICE a.s. Ing. Lukáš Němec
112. M - SILNICE a.s. Ing. Kristýna Nováková
113. M - SILNICE a.s. Jan Pácal
114. M - SILNICE a.s. Ing. Pavel Pěch
115. M - SILNICE a.s. Jan Rozehnal, DiS.
116. M - SILNICE a.s. Jan Satora
117. M - SILNICE a.s. Ing. Marek Schindler
118. M - SILNICE a.s. Ing. Aneta Šimonová
119. M - SILNICE a.s. Jan Teplý
120. M.I.S. a.s. Ing. Martin Buštík
121. M.I.S. a.s. Petr Fejtek
122. M.I.S. a.s. Patrik Kolakovský
123. M.I.S. a.s. Ondřej Smolko
124. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Tomáš Jiras
125. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Jana Křivánková
126. METROPROJEKT Praha a.s. Ing. Jaroslav Vala
127. Metrostav a.s. Ing. Václav Vovesný, DiS.
128. ÖMV Dipl. Ing. Siegfried Kammerer
129. PavEx Consulting, s.r.o. Ing. Robert Kaděrka, Ph.D.
130. PK dopravní s.r.o. Petr Koubík
131. PK dopravní s.r.o. Luděk Menzl
132. PK dopravní s.r.o. Jan Prokop
133. PK OSSENDORF s.r.o Ing. Petr Hotař
134. PK OSSENDORF s.r.o Ing. Petr Loskot
135. PK OSSENDORF s.r.o Ing. Čeněk Nohel
136. PK OSSENDORF s.r.o Ing. Michal Zhoř
137. Porr a.s. Ing. Dimitr Iškiev
138. PRAGOPROJEKT, a.s. Ing. David Matoušek
139. Projekce DS s.r.o. Ing. Peter Štefančík
140. Regioprojekt Brno, s.r.o. Ing. Jana Ježová
141. Regioprojekt Brno, s.r.o. Ing. Ondřej Ševčík
142. RETEX a.s. Ing. Lucie Formánková
143. Ředitelství silnic a dálnic ČR Daniel Balla, DiS.
144. Ředitelství silnic a dálnic ČR 1
145. Ředitelství silnic a dálnic ČR Ing. Jiří Hlavatý, Ph.D.
146. Ředitelství silnic a dálnic ČR 2
147. Ředitelství silnic a dálnic ČR 3
148. Ředitelství silnic a dálnic ČR 4
149. Ředitelství silnic a dálnic ČR 5
150. Ředitelství silnic a dálnic ČR 6
151. Ředitelství silnic a dálnic ČR 7
152. Ředitelství silnic a dálnic ČR 8
153. Ředitelství silnic a dálnic ČR 9
154. Ředitelství silnic a dálnic ČR 10
155. Ředitelství silnic a dálnic ČR 11
156. Ředitelství silnic a dálnic ČR 12
157. Ředitelství silnic a dálnic ČR 13
158. Ředitelství silnic a dálnic ČR 14
159. Ředitelství silnic a dálnic ČR 15
160. Ředitelství silnic a dálnic ČR 16
161. Ředitelství silnic a dálnic ČR 17
162. Ředitelství silnic a dálnic ČR 18
163. Ředitelství silnic a dálnic ČR 19
164. Ředitelství silnic a dálnic ČR 20
165. SAFETY PRO s.r.o. Ing. Jan Haas
166. SAFETY PRO s.r.o. Ing. František Indra
167. SAFETY PRO s.r.o. Ing. František Kadubec
168. SAFETY PRO s.r.o. Ing. Luděk Kuchař
169. SAFETY PRO s.r.o. Ing. Jaroslav Lossmann
170. SAFETY PRO s.r.o. Ing. Jiří Maršálek
171. SAFETY PRO s.r.o. Ing. Miroslav Mudrák
172. SAFETY PRO s.r.o. Ing. Jakub Novák
173. SAFETY PRO s.r.o. Ing. Jiří Vala
174. SAFETY PRO s.r.o. Ing. Marek Zukal
175. SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o. Ing. Štěpán Bohuš
176. SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o. Ing. Milan Zahálka
177. SAT s.r.o. Lukáš Hanuš
178. SAT s.r.o. Petr Jambor
179. SAT s.r.o. Radek Kudlička, MBA
180. SAT s.r.o. Bc. Lukáš Skýva
181. Sdružení pro výstavbu silnic Ing. Petr Svoboda
182. SHB, akciová společnost Ing. Pavel Jaroš
183. SHB, akciová společnost Ing. Kateřina Šípková
184. SILMOS-Q s.r.o. Ing. Pavel Brychta
185. SILMOS-Q s.r.o. Ing. Ivo Dušek
186. SILMOS-Q s.r.o. Ing. Karel Kalivoda, Ph.D.
187. SILMOS-Q s.r.o. Ing. Milan Slavíček
188. SILMOS-Q s.r.o. Ing. Ludmila Vehovská, Ph.D.
189. Silniční inženýrská společnost, s.r.o. Ing. Rostislav Lojda
190. Silniční laboratoř Dobrovolny s.r.o. Jiří Dobrovolný
191. Silniční laboratoř Dobrovolny s.r.o. Tomáš Dobrovolný
192. Skanska a.s. Bc. Adam Bartel
193. Skanska a.s. Pavel Brumek
194. Skanska a.s. Ing. Petr Březina
195. Skanska a.s. František Čech
196. Skanska a.s. Petr Čuba
197. Skanska a.s. Michal Floder
198. Skanska a.s. Bc. Zdeněk Holomčík
199. Skanska a.s. Ing. Daniel Houška
200. Skanska a.s. Ing. Radomír Ječmínek
201. Skanska a.s. Soňa Jordánová
202. Skanska a.s. Ing. Petr Klement
203. Skanska a.s. Lenka Kocourková
204. Skanska a.s. Martin Malaska
205. Skanska a.s. Beránek Pavel
206. Skanska a.s. Lubomír Pilný
207. Skanska a.s. Jaroslav Pryč
208. Skanska a.s. Ing. Marcela Radová
209. Skanska a.s. Lucie Rašťáková
210. Skanska a.s. Daniela Rokosová
211. Skanska a.s. Arnold Rozehnal
212. Skanska a.s. Aleš Říhošek
213. Skanska a.s. Ing. Jiří Soják
214. Skanska a.s. Petr Sotolář
215. Skanska a.s. Ondřej Stuchlík
216. Skanska a.s. Naděžda Valachová
217. Skanska a.s. Jiří Valenta
218. Skanska a.s. Ing. Michal Vozdecký
219. Skanska a.s. Petr Zabloudil
220. Skanska a.s. Martin Zelinka
221. SPH stavby s.r.o. Ing. Ivan Beneš
222. SPH stavby s.r.o. Ing. Zdeněk Černý
223. SPH stavby s.r.o. Ing. Jiří Vaněk
224. SQZ, s.r.o. Ing. Jan David
225. SQZ, s.r.o. Martin Gulej
226. SQZ, s.r.o. Blanka Holá
227. SQZ, s.r.o. Ing. Radek Matula, Ph.D.
228. SQZ, s.r.o. Martin Zatloukal
229. SQZ,s.r.o. Václav Šeda
230. STRABAG a.s. Ing. Jiří Cingroš
231. STRABAG a.s. Ing. Jan Dušek
232. STRABAG a.s. Ing. Václav Foltýn
233. STRABAG a.s. Ing. Daniela Miklíková
234. STRABAG a.s. Ing. Svatopluk Novák
235. STRABAG a.s. Ing. Miroslav Otisk
236. STRABAG a.s. Ing. Jan Slanina
237. STRABAG a.s. Ing. Pavel Zvěřina
238. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Stanislav Bohůn
239. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Aleš Dubec
240. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ondřej Janoušek
241. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Jiří Kubíček
242. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Filip Landa
243. SWIETELSKY stavební s.r.o. Karel Novák
244. SWIETELSKY stavební s.r.o. Martin Pánek
245. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Tomáš Pavlík
246. SWIETELSKY stavební s.r.o. Petr Sokola
247. SWIETELSKY stavební s.r.o. Ing. Petr Šikula
248. Technické služby města Liberce a.s. Jaroslav Mucha
249. Technické služby města Liberce a.s. Pavel Stanický
250. Technické služby města Liberce a.s. Tomáš Vlček
251. TPA ČR, s.r.o. Petra Adamčíková
252. TPA ČR, s.r.o. Tomáš Bělák
253. TPA ČR, s.r.o. Ing. Jan David
254. TPA ČR, s.r.o. Aleš Frydryšek
255. TPA ČR, s.r.o. Ing. Jaroslav Havelka
256. TPA ČR, s.r.o. Šárka Hricová
257. TPA ČR, s.r.o. Jan Kandlík
258. TPA ČR, s.r.o. Ing. Barbora Kohoutová
259. TPA ČR, s.r.o. Michael Kuběnský
260. TPA ČR, s.r.o. Ing. Jan Maršálek
261. TPA ČR, s.r.o. Ing. Ondřej Mašek
262. TPA ČR, s.r.o. Lukáš Merkl
263. TPA ČR, s.r.o. Michael Novák, DiS.
264. TPA ČR, s.r.o. Ing. Vladimíra Pchálková
265. TPA ČR, s.r.o. Radek Pospíšil
266. TPA ČR, s.r.o. Petr Pravda
267. TPA ČR, s.r.o. Kateřina Růžičková
268. TPA ČR, s.r.o. Ing. Jan Řehák
269. TPA ČR, s.r.o. Pavel Schandl
270. TPA ČR, s.r.o. Ing. Pavel Sláma
271. TPA ČR, s.r.o. Karel Strnad
272. TPA ČR, s.r.o. Ing. Roman Štrob
273. TPA ČR, s.r.o. Mgr. Pavel Vrba
274. TPA s.r.o Ing. Zsolt Boros
275. TPA s.r.o Ing. Norbert Dancs
276. TPA s.r.o Ing. Mária Kováčová
277. TPA s.r.o Elena Nitková
278. TPA s.r.o Ing. Ladislav Šuták
279. TPA s.r.o. Jaroslav Kuchár
280. TPA s.r.o. Zoltán Smatana
281. TPA s.r.o. Mgr. Juraj Soták
282. TPA s.r.o. Mgr. Marek Tokoš
283. TPA Sp. z o.o. Mgr. inž. Karolina Pełczyńska
284. TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. Mgr. Marek Džupin
285. TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. Ing. Bohdan Pyszko
286. ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. Ing. Martin Jelínek
287. ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. Ing. Jiří Koutník
288. ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. Ing. Tomáš Nowak
289. UNIGEO a.s. Ing. Lenka Smetanová
290. Vápenka Vitošov s.r.o. Ing. Viktor Vašíček
291. VIAKONTROL, spol. s r.o. Ing. Jan Kretek
292. VIAKONTROL, spol. s r.o. Michal Paradič
293. VIAKONTROL, spol. s r.o. Pavel Škabraha, DiS.
294. VIAKONTROL, spol. s r.o. Ing. Jan Voldřich
295. Viapont s.r.o. Ing. Petr Michálek
296. VUIS - CESTY, spol. s r. o. Ing. Róbert Kovács
297. VUT v Brně, Fakulta strojního inženýrství Doc. Ing. Miroslav Škopán, CSc.
298. VUT v Brně, Stavební fakulta Doc. Ing. Dušan Stehlík, Ph.D.
299. Ing. Marie Birnbaumová
300. Ing. Jaroslav Vodička
301. Ing. Jan Zajíček

Zpět